0
משתמש קיים
שכחתי סיסמא

משתמש חדש, הירשם עכשיו:

תכשיר צמחי המיועד לתמיכה באישה בתקופת גיל המעבר הסובלת מהתופעות הגופניות והנפשיות האופייניות לתקופה זו דוגמת גלי חום, הזעות לילה, דיכאון, ירידה בחשק המיני ויובש של השיער, העור והנרתיק. 

השפעה ידועה בספרות המקצועית לרכיבי התכשיר

צמחי המרפא המצויים בתכשיר נחשבים על פי הרפואה האלטרנטיבית ככאלה היכולים לסייע ל: מפחית גלי חום, משפר שינה, מלחלח רקמות, מעודד ייצר ומשפר תפקוד מיני, מפחית דיכאון וחרדה.

שימושים נתמכי מחקר לרכיבי התכשיר


בטיחות וזהירות

התכשיר בטוח לשימוש ונטול רעילות. יש להימנע משימוש בתכשיר בשילוב עם תרופות הורמונליות.

מינון ואופן שימוש

1-2 כמוסות, פעמיים ביום, על קיבה ריקה.


תכולה
60 כמוסות

לקוחות מספרים

לקוחות מספרים


Close

סרטון

סרטון


Close

מחקרים

מחקרים

ניסוי קליני אקראי בדק את יעילות תמצית קוהוש שחור בנשים בגיל המעבר הסובלות מגלי חום ובהשוואה לאסטרדיול. תוצאות הניסוי הראו ירידה משמעותית בתדירות גלי החום לאורך כל שלושת חודשי הניסוי ללא הבדל בין שתי הקבוצות. מסקנת המחקר הנה כי מתן תמצית הצמח עשוי להוות תחליף יעיל לטיפול הורמונלי בנשים בגיל המעבר. 
 (Gynecol Endocrinol.2005 Jan ;20(1):30-5)

מספר מחקרים מבוקרים העריכו את יעילות הצמח שיח אברהם כתכשיר בודד לטיפול בתסמונת גיל המעבר. הצמח נבדק גם בשילובים עם צמחים אחרים לאותה המטרה. המחקרים תומכים באפשרות שהצמח יכול לשמש במקום הטיפול ההורמונלי החליפי המקובל. 
(J Altern Complement Med . 2009 ;15(8):853-862)

מחקר בדק את השפעת מתן בטטה על פרופיל שומנים, מצב חמצוני ומצב הורמונלי בנשים בגיל המעבר. נמצא כי לאחר חודש שימוש בתכשיר חל שיפור בפרופיל הורמוני המין, השומנים בדם ונוגדי החמצון. 
(J Am Coll Nutr.2005 Aug ;24(4):235-43)

Close