0
משתמש קיים
שכחתי סיסמא

משתמש חדש, הירשם עכשיו:

קרם ארניקה

Arnica Cream
קרם ארניקה

מחיר: 79 ₪

קרם טיפולי המבוסס על תמצית מרוכזת של פרחי ארניקה מונטנה מהרי האלפים, בתוספת גבישי קמפור. מיועד לשימוש בפגיעות טראומטיות דוגמת חבלות, חבורות, נקעים, קרעים, מתיחות ושטפי דם. בנוסף, משמש התכשיר גם בדליות ובכאבי מפרקים, שרירים גידים ורצועות.

השפעה ידועה בספרות המקצועית לרכיבי התכשיר

אנטי טראומתי, מטפל בחבורות ובשטפי דם, מחזק כלי דם, נוגד דלקת וכאב, מפחית בצקת ונפיחות מקומית, משקם ומעודד החלמת רקמות. 

שימושים נתמכי מחקר לרכיבי התכשיר

פציעות ספורט, חבלות, חבורות, נקעים, שברי הליכה, שטפי דם, כאבי מפרקים/שרירים/גידים, כאב גב תחתון, כאבי ברכיים, דליות, עקיצות חרקים. 

בטיחות וזהירות

אין ליישם התכשיר על רקמה רירית או רקמה פגועה (עיניים, פה, פצעים פתוחים מדממים וכדומה). בשימוש ממושך עשוי להיווצר גירוי עורי מקומי – במצב זה יש להפסיק השימוש בתכשיר. אין ליישם בילדים ללא פיקוח מקצועי.

מינון ואופן שימוש

למריחה מקומית 2-3 פעמים ביום או בשעת הצורך.

תכולה
50 מ"ל


לקוחות מספרים

לקוחות מספרים
Close

סרטון

סרטוןClose

מחקרים

מחקרים

במחקר אקראי מבוקר וכפול סמיות נבדקו ארבעה תכשירים ליישום חיצוני לשם תיקון והפחתת נזקי עור מטיפולי לייזר. קרם הארניקה נמצא כיעיל באופן משמעותי יחסית לטיפול הביקורת ויחסית לתכשיר שהכיל אחוז אחד של ויטמין K                                                 
(Br J Dermatol.2010 Sep;163(3):557-63)

במחקר אקראי כפול סמיות נבחנה יעילות הטיפול של תכשיר ארניקה לשימוש חיצוני בהשוואה לטיפול בג'ל המכיל 5% איבופרופן בחולים עם דלקת שחיקתית של מפרקי הידיים. בשתי הקבוצות נצפתה יעילות זהה הן בהפחתת הכאב והן בשיפור תנועתיות הידיים. המחקר קובע כי תכשירי ארניקה לשימוש חיצוני אינם נחותים מתכשירי איבופרופן לצורך טיפול בדלקת מפרקים שחיקתית. 
(Rheumatol Int. 2007 Apr;27(6):585-91)
Close