0
משתמש קיים
שכחתי סיסמא

משתמש חדש, הירשם עכשיו:

בלזם ירושלמי

Jerusalem Balsam
בלזם ירושלמי

מחיר: 134 ₪

את הבלזם הירושלמי המקורי פיתח לפני כ- 300 שנה האב אנטוניו מנזאני די קונא, נזיר המנזר הפרנציסקאני אשר פעל בעיר העתיקה של ירושלים ושימש כרופא ורוקח. הבלזם שימש בזמנו לטיפול פנימי וחיצוני במגוון רחב של בעיות בריאות אקוטיות וכרוניות. צוות חוקרים ישראלי פרסם בשנת 2005 את מחקרו בדבר הבלזם הירושלמי בכתב העת המדעי הנחשב   Journal Of Ethnopharmacology. סיכום ממצאי המחקר מעיד על פעילות רפואית מגוונות של הבלזם הירושלמי הכוללת בין השאר פעילות נוגדת דלקת ופעילות מחטאת ונוגדת זיהום משמעותית. המחקר המדעי המודרני מאשש חלק משימושיו הקדומים של הבלזם הירושלמי המקורי.

השפעה ידועה בספרות המקצועית לרכיבי התכשיר

ברפואה האלטרנטיבית נחשב צמח הבלזם כמסייע ל:
זיהומים, דלקות שונות, פטריות, מווסת מחזור חודשי.
רכיבים אחרים בתכשיר נחשבים על פי הרפואה האלטרנטיבית כ:
נוגדי זיהום, נוגדי דלקת, אנטי פטרייתים, אנטי בקטריאלים, אנטי ויראלים.

שימושים נתמכי מחקר לרכיבי התכשיר


בטיחות וזהירות

אין ליטול לתקופה העולה על שלושה חודשים ללא פיקוח של בעל מקצוע. 

מינון ואופן שימוש

בשימוש פנימי: 3-5 מזלפים פעמיים ביום או בשעת הצורך.
בשימוש חיצוני: ליישום מקומי ישיר על נגעים, פצעים, כיבים וזיהומים.


תכולה
100 מ"ל

לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

מכתב מ-ר.ד:
"אני מעוניינת לשתף בניסיוני עם המוצרים של ראן-בוטניקלס וגם בליווי המסור והיעיל שקיבלתי ע"י גל מהחברה.
חשוב לי גם להביע את תודתי וגם מקווה שדברי יהיו לעזר למי שזקוק.
סבלתי מ-"טריגר פינגר" – דלקת בגיד של אחת מאצבעות יד ימין שהשלכותיה הגבלה ביכולת התפקוד של האצבע וכאבים. במשך למעלה מחצי שנה טיפלתי בה באמצעות דיקור סיני, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק שלא הצליחו לפתור את הבעיה ואף לא להקל על הכאבים. בייאושי אף נטלתי תרופה נוגדת דלקת שרק הצליחה להפחית במעט את הכאב אך גרמה לי לכאבים עזים בקיבה.
אורטופד שבדק אותי בתקופה זו אמר לי שהדרך היחידה לפתור את הבעיה היא לעבור ניתוח בכף היד. להערכתו – לא ניתן לטפל בבעייתי בדרך אחרת.
לאחר למעלה מחצי שנה של כאבים וקושי לתפקד עם היד, המטפל בדיקור המליץ לי לנסות את הבלזם הירושלמי של ראן בוטניקלס, ואכן התחלתי להשתמש בו. תוך ימים ספורים הרגשתי הקלה בכאב, הקלה שהפכה למשמעותית יותר מיום ליום. יצרתי קשר עם
החברה כדי לברר האם אני יכולה לקחת את הבלזם הירושלמי ללא הגבלת זמן – מפני שראיתי בו משכך כאבים יעיל והייתי מוכנה לקחת אותו באופן סדיר (כבר נואשתי מהאפשרות לרפא את האצבע).
בחברה הציעו לפנות אליהם במייל ולתאר את מצבי. מיד קיבלתי מענה ובו יעוץ של גל על טיפול הוליסטי יותר בבעייתי שכלל בלזם ירושלמי, קפסולות כורכומין ומשחת ארניקה – של ראן בוטניקלס. שילוב של 3 המוצרים חולל תהליך של ריפוי בגיד.
הכאבים פסקו כליל, והאצבע החלה לתפקד. מדי חודש עדכנתי את גל והוא שלח המלצותיו כשמדי פעם שינה את המינונים, החליף את הארניקה במשחת קומפרי ואחרי 4 ח' המליץ על הפסקת השימוש בבלזם ירושלמי. כשנוכחתי שמתחולל תהליך של ריפוי חזרתי לריפוי בעיסוק.
מזה 3 ח' אני נוטלת רק קפסולות כורכומין ומורחת קומפרי. כיום זהו יותר טיפול משמר כי האצבע אינה כואבת כלל, מתפקדת כמעט בכל טווח התנועה שלה, ואני חזרתי באופן מלא לכל העיסוקים שדורשים ממני עבודת ידיים – כולל יצירה ואומנות.
אין מילים בפי להודות על השילוב המבורך של מוצרים מעולים של ראן בוטניקלס ושל המקצועיות והנכונות ללוות את תהליך הריפוי שלי כפי שעשה זאת גל.
תודה מקרב לב! ר.ד"

Close

סרטון

סרטון

Close

מחקרים

מחקרים

סיכום ממצאי המחקר אודות הבלזם הירושלמי מעיד על פעילות מגוונות הכוללת בין השאר פעילות נוגדת דלקת ופעילות מחטאת ונוגדת זיהום משמעותית. המחקר המדעי המודרני מאשש חלק משימושיו הקדומים של הבלזם הירושלמי המקורי.
Journal of Ethnopharmacology 101 (2005) 16–26))

מחקר מעבדתי אשר בדק שני רכיבים ססקוויטרפנים משרף מור הראה פעילות אנטי בקטריאלית כנגד פסאודומונס אאורוגינוזה, אי. קולי וסטאפילוקוקוס אאורוס. בנוסף לכך, שני הרכיבים הללו הדגימו גם פעילות אנטי פטרייתית כנגד קנדידה אלבקינס.

Planta Med. 2000 May ;66(4):356-8) )

ניסוי קליני אקראי וכפול סמיון בדק את ההשפעה של תמצית שרף לבונה על חולים במחלת קרוהן. תוצאות הניסוי הראו כי בקבוצת המטופלים שקיבלו את התמצית חלה ירידה משמעותית במדדי הדלקת לעומת קבוצת הביקורת.

(Z Gastroenterol. 2001 Jan ;39(1):11-7)

מחקר מבוקר הדגים את היעילות של שרף אלת המסטיק בחולי קרוהן בדרגה קלה עד בינונית. השרף הדגים יעילות בוויסות רמות המתווכים הדלקתיים CRP, IL-6, TNF-alpha, MCP-1. בנוסף, הטיפול הביא לרמיסיה מוחלטת אצל מרבית המטופלים.
World J Gastroenterol . 2007;13(5):748-753))

Close