0
משתמש קיים
שכחתי סיסמא

משתמש חדש, הירשם עכשיו:

טיפות ויטמין C

C Drops
טיפות ויטמין C

מחיר: 49 ₪
זוהי תמיסה מרוכזת ביותר של ויטמין C המיוצרת בטכנולוגיה חדשנית לשיפור הספיגה והזמינות הביולוגית. כל מזלף מכיל 100 מ"ג ויטמין C טהור בעל זמינות ביולוגית משופרת ויעילות מוכחת. התכשיר מיועד לשמש כמקור לצריכה היומית המומלצת של ויטמין C בילדים ומבוגרים, כמו גם לתמיכה בתפקוד חיסוני נאות ולמניעת זיהומים שונים.

רכיבים

תצמיד גליצרולי של ויטמין  Ascorbic acid) C) 
תמצית לימון טבעית

השפעה ידועה בספרות המקצועית לרכיבי התכשיר

ויטמין סי  נחשב על פי הרפואה האלטרנטיבית כיכול לסייע ב: 
 תמיכה חיסונית, הפחתת שכיחות של זיהומים, קיצור משך החלמה מזיהומים.

שימושים נתמכי מחקר לרכיבי התכשיר

 

בטיחות וזהירות

התכשיר בטוח לשימוש ונטול רעילות או תופעות לוואי. מתאים גם לתינוקות וילדים.

מינון ואופן שימוש

1-2 מזלפים ביום או בשעת הצורך. 

תכולה
30 מ"ל

לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

חיים. בן 57. מצפון הארץ. "במשך שנים סבלתי כל חורף מזיהומים חוזרים ונשנים- שפעת, דלקת גרון, נזלת וכדומה. בשלוש השנים האחרונות אני נוטל במשך כל החורף 3 מזלפים של תמצית ויטמין סי ביום ועובר את החורף כמו גדול! שפעת אחת קטנה בשלוש שנים, שטופלה במינון מוגבר של ויטמין סי, וזהו. ממליץ בחום".
Close

סרטון

סרטון


Close

מחקרים

מחקרים

במחקר משנת 1994 נמצא והוגדר כי אין הבדל משמעותי ברמות הפלזמה של ויטמין C ובפינויו בשתן בין שלוש צורות מקובלות בשימוש של הויטמין; חומצה אסקורבית, אסטר-C וחומצה אסקורבית בתוספת ביופלבונואידים. החוקרים מסכמים ואומרים כי בהתאם לתוצאות המחקר, ובהתחשב בעלותה הנמוכה באופן יחסי, החומצה האסקורבית הנה המקור המועדף כתוסף ויטמין C עבור האדם.
J Am Diet Assoc 1994;94:779-81))

פרסום מדעי משנת 2006 מציין את העובדה שרמות הויטמין C בפלזמה ובתאים הלבנים יורדות באופן משמעותי במהלך זיהום פעיל ובמצבי דחק. נטילה של הויטמין נמצאה כמשפרת מדדים חיסוניים שונים. בניסויים נמצא כי נטילה של ויטמין C בתוספת אבץ מקצרת את משך המחלה של זיהומים במערכת הנשימה ומקלה על התסמינים.
(Ann Nutr Metab. 2006;50(2):85-94)

Close