0
משתמש קיים
שכחתי סיסמא

משתמש חדש, הירשם עכשיו:

הרכב צמחי מסורתי שנמצא יעיל ביותר במצבים אלרגיים ואסטמה.
מתאים למניעה וטיפול באלרגיה עונתית וקוצר נשימה. התכשיר מבוסס על תוצאות מחקר שנערך בביה"ס לרפואה "הר סיני" בניו יורק בשיתוף עם ביה"ח בוויפאנג, סין. צוות מחלקת המחקר ופיתוח של "ראן בוטניקלס" יצר תכשיר בלעדי ייעודי לאסטמה ומצבים אלרגיים שונים המבוססים על הרכב ייחודי זה.

השפעה ידועה בספרות המקצועית לרכיבי התכשיר

צמח הסופורה במיוחד והרכיבים הנוספים בתכשיר נחשבים על פי הרפואה הסינית כיכולים לסייע ב: 
נוגד אלרגיה, נוגד דלקת, מפחית ליחה, מכייח, נוגד עווית, נוגד שיעול.

שימושים נתמכי מחקר לרכיבי התכשיר


בטיחות וזהירות

התכשיר אינו מתאים לשימוש במהלך תקופת ההיריון.

מינון ואופן שימוש

1-2 כמוסות, פעמיים ביום, על קיבה ריקה.


תכולה
60 כמוסות

לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

דנה. ר כתבה לנו: 
"השתמשתי בסופורקס לאחר המלצה של הנטורופטית איתה התייעצתי בקשר לאלרגיה שאני סובלת ממנה כבר שנים בכל עונת מעבר, ובאמת לאחר תחילת השימוש בתכשיר כל התופעות שסבלתי מהן כמו גודש בסינוסים, פריחה ואדמומיות על העור, קושי בנשימה ושיעולים עבור כלא היו..."  

Close

סרטון

סרטוןClose

מחקרים

מחקרים

על פי מחקר אשר נערך בביה"ס לרפואה "הר סיני" בניו יורק, בשיתוף עם ביה"ח לטיפול באסטמה אשר בביה"ס לרפואה וויפאנג בסין, נמצאה יעילות גבוהה בטיפול באסטמה עם הרכב התכשיר. זהו המחקר המבוקר כיאות הראשון בו הרכב צמחי סיני נמצא יעיל בטיפול באסטמה באותה דרגה כמו תרופות סטרואידיאליות. המחקר נחשב חריג באיכותו ובכך שהוא נמשך על פני מספר שנים.
J Allergy Clin Immunol. 2005 Sep;116(3):517-24))

הרכיב הפעיל גליצריזין מצמח השוש הקירח נמצא כבעל פעילות מכייחת, נוגדת דלקת ואנטי אלרגית, עובדה המסייעת בהבנת השפעתו החיובית של הצמח על חולי אסטמה.
J. Pharm. Sci. 1985;74(1):79))

השפעתו של צמח הסופורה נבדקה במחקר פתוח שכלל מעקב אחר חולים אסטמתיים כרוניים שטופלו בתמצית הצמח. נמצא שיפור משמעותי באיכות החיים, בתסמינים הקליניים ובתפקוד ריאתי לאורך כל תקופת הניסוי. בנוסף נמצאה הפחתה משמעותית בשימוש בתרופות סטרואידיאליות סינטטיות ובמרחיבי סימפונות, עד כדי הפסקה מוחלטת בשימוש בהם בחלק מהמקרים. לא נצפו תופעות לוואי משמעותיות משימוש בצמח.
Phytotherapy Research. 2007 Jun:21(6): 554-7))

Close