0
משתמש קיים
שכחתי סיסמא

משתמש חדש, הירשם עכשיו:

החברים שלנו נהנים יותר!
להצטרפות למועדון החברים>>

הנמכר ביותר:

Activ-Curcumin
תכשיר צמחי ייחודי, פרי פיתוח חדשני, אשר הוגש לרישום כפטנט בארה"ב, המבוסס על טכנולוגיה בלעדית להעצמת הזמינות הביולוגית של הרכיב כורכומין.

אקטיב-כורכומין מחיר: 167₪ הוספה לסל

ויטמינים

ויטמינים הם רכיבים חיוניים רבים המצויים במזון ונחוצים לגוף בכמויות מזעריות, אך האדם לא ישרוד בלעדיהם. המונח "ויטמין" (בלטינית: ויטה - חיים) הוטבע בשנת 1912 על-ידי כימאי יהודי פולני, קזימיר פונק, שהצליח גם לבודד את ויטמין B1 החיוני למניעת מחלות עצבים, כמו למשל בריברי.

חלק מהוויטמינים על האדם לצרוך באכילה, בעוד שאחרים מיוצרים על ידי הגוף עצמו. תפקידיהם של הוויטמנים: סיוע בפעילות מטבולית ומערכתית, גדילה, פירוק אנרגיה מהמזון, עיבודם של אבות המזון, השתתפות בבניינם של כדוריות הדם וההורמונים, יצירת הכימיקלים שמפעילים את מערכת העצבים וסיוע בפעולות העיכול. 

תזונה קלוקלת, מטבוליזם לא תקין, תנאים סביבתיים קיצוניים, מחלות כרוניות, חולשה כרונית של מערכת העיכול וגורמים רבים נוספים - עלולים לגרום בסופו של דבר לחסרים בוויטמינים ובמינרלים. בבסיסה של רפואת הצמחים עומד הניסיון לתקן את מקור המחסור בוויטמינים ובמינרלים. צמחים המכילים ויטמינים ומינרלים בכמויות גבוהות עשויים לשמש באופן סימפטומתי ואקוטי בשלבים הראשונים של הטיפול בבעיות אלה. 


צמחים