0
משתמש קיים
שכחתי סיסמא

משתמש חדש, הירשם עכשיו:

הרמוני

תגובה חדשה

תגובה חדשה

דיון:

RadEditor - HTML WYSIWYG Editor. MS Word-like content editing experience thanks to a rich set of formatting tools, dropdowns, dialogs, system modules and built-in spell-check.
RadEditor's components - toolbar, content area, modes and modules
   
Toolbar's wrapper  
Content area wrapper
RadEditor's bottom area: Design, Html and Preview modes, Statistics module and resize handle.
It contains RadEditor's Modes/views (HTML, Design and Preview), Statistics and Resizer
Editor Mode buttonsStatistics moduleEditor resizer
 
 
RadEditor's Modules - special tools used to provide extra information such as Tag Inspector, Real Time HTML Viewer, Tag Properties and other.
   

Close
תאריך:05.11.2015 06:51 | מאת:נורית
הי, אני נוטלת מזה חודש את ההרמוני לטיפול בגלי חום של גיל המעבר (3 כדורים ביום). אני מגיבה מצוין. בבדיקת US שביצעתי לאחרונה אצל רופא הנשים התברר כי רירית הרחם התעבתה, ציסטה תוך רחמית שהיתה קטנה ויציבה במשך כמה שנים - גדלה, וכן הופיע לי לפתע, לאחר חודשים רבים, דימום קל (כשבועיים לאחר תחילת השימוש בהרמוני). רופא הנשים הביע חשש גדול מפני ההשפעה ההורמונלית של ההרמוני עלי. שאלתי - מהי הפעילות ההורמונלית המדויקת של ההרמוני? היות ואין מינון מדויק - האם יש אפשרות להשוות באופן מסוים בין מינוני החומרים בהרמוני לבין מינונים של אסטרוגן ופרגסטרון רגילים, על מנת לדעת מה כמות תחליפי ההורמונים שאני נוטלת על ידי ההרמוני? וכן - האם יש סכנה כלשהי בנטילת ההרמוני במצבי, כפי שתיארתי את הממצאים למעלה?

שלום רב

תאריך: 06.11.2015 9:59
מאת: גל ראן

העלית כאן מספר שאלות ואשתדל להשיב עליהן כמיטב יכולתי. תופעות דוגמת התעבות רירית הרחם ושיבה זמנית של ווסת מוכרות עם התכשיר. בשגשוג של ציסטות לא נתקלתי במהלך 20 השנים בהן אנו משווקים את התכשיר בישראל. הפעילות הפרמקולוגית של התכשיר מורכבת, תוכלי לקרוא אודותיה  בדף התכשיר וכן במונוגרפים מפורטים אודות הצמחים שבו אותם אצרף כאן. 

 

קוהוש שחור (Cimicifuga \ Actaea racemosa) 
שיח אברהם מצוי (Vitex agnus castus)
בטטה בר (Dioscorea villosa) 

 

לא ניתן לערוך השוואה בין ההשפעה של התכשיר להשפעתם של הורמונים סינתטיים- למשל, בשיח אברהם מצוי אין כלל הורמונים צמחיים... הוא פועל על ההיפותלמוס וההיפופיזה וכך משפיע על הציר האנדוקריני. לא ידועה בספרות בעייתיות כלשהי לרכיבי התכשיר, אך דעתי היא כי הרופא המטפל אשר רשם לך את התכשיר הנו האדם היחיד אשר מכיר את המקרה שלך לפרטיו ואשר יוכל להשיב לך נאמנה ובאופן פרטני.

 

בריאות שלמה,

ובהמשך

תאריך: 06.11.2015 10:02
מאת: גל ראן

ד"א, המינון המומלץ לתכשיר הנו 2 כמוסות ליום בלבד....

 

שבת שלום,

הרמוני

תאריך: 07.11.2015 19:33
מאת: נורית
תודה על התשובה

בשמחה. שבוע טוב

תאריך: 08.11.2015 8:55
מאת: גל ראן