0
משתמש קיים
שכחתי סיסמא

משתמש חדש, הירשם עכשיו:

סחיטה של עלי זית

תגובה חדשה

תגובה חדשה

דיון:

RadEditor - HTML WYSIWYG Editor. MS Word-like content editing experience thanks to a rich set of formatting tools, dropdowns, dialogs, system modules and built-in spell-check.
RadEditor's components - toolbar, content area, modes and modules
   
Toolbar's wrapper  
Content area wrapper
RadEditor's bottom area: Design, Html and Preview modes, Statistics module and resize handle.
It contains RadEditor's Modes/views (HTML, Design and Preview), Statistics and Resizer
Editor Mode buttonsStatistics moduleEditor resizer
 
 
RadEditor's Modules - special tools used to provide extra information such as Tag Inspector, Real Time HTML Viewer, Tag Properties and other.
   

Close
תאריך:03.05.2015 22:58 | מאת:אני רק שאלה

כיפאק?
יש לי מסחטת מיצים בבית מבוסס על להבים שסוחטת די אחלה נענע כוסברה ופטרוזיליה. השאלה היא האם אפשרי לקחת דלי של עלי זית טריים מהעץ בגינה ולסחוט לתוך מיץ ניקוי עם פטרוזיליה ושומר? ואם התשובה היא כן, איך ניתן לחשב מינון רעילות בסחיטה שכזו? ובוא נגיד שמדד הרעילות נמוך, כאשר קיבלתי תוצר כלשהו מ2 קילו עלי זית טריים וסחוטים מה צפוי להיות הרכיבים בנוזל המדובר? אשמח לפרטי פרטים. תודות.

תאריך: 04.05.2015 9:40
מאת: גל מ. ראן (MIHA, RH (AHG | הרבליסט קליני

שלום רב,

 

יש לי מסחטת מיצים בבית מבוסס על להבים שסוחטת די אחלה נענע כוסברה ופטרוזיליה. השאלה היא האם אפשרי לקחת דלי של עלי זית טריים מהעץ בגינה ולסחוט לתוך מיץ ניקוי עם פטרוזיליה ושומר? עלי הזית עניים בנוזלים ואינני סבור כי תקבל כמות ראויה של מיץ. ואם התשובה היא כן, איך ניתן לחשב מינון רעילות בסחיטה שכזו? אינני יודע.... איזו רעילות?ובוא נגיד שמדד הרעילות נמוך, כאשר קיבלתי תוצר כלשהו מ2 קילו עלי זית טריים וסחוטים מה צפוי להיות הרכיבים בנוזל המדובר? איני יודע. לא ביצעתי זאת בעבר ואינני מכיר מחקרים בנדון. אשמח לפרטי פרטים. תודות.

תודה גל

תאריך: 04.05.2015 11:47
מאת: שוב אני

:)