0
משתמש קיים
שכחתי סיסמא

משתמש חדש, הירשם עכשיו:

Catha edulis

תגובה חדשה

תגובה חדשה

דיון:

RadEditor - HTML WYSIWYG Editor. MS Word-like content editing experience thanks to a rich set of formatting tools, dropdowns, dialogs, system modules and built-in spell-check.
RadEditor's components - toolbar, content area, modes and modules
   
Toolbar's wrapper  
Content area wrapper
RadEditor's bottom area: Design, Html and Preview modes, Statistics module and resize handle.
It contains RadEditor's Modes/views (HTML, Design and Preview), Statistics and Resizer
Editor Mode buttonsStatistics moduleEditor resizer
 
 
RadEditor's Modules - special tools used to provide extra information such as Tag Inspector, Real Time HTML Viewer, Tag Properties and other.
   

Close
תאריך:18.10.2016 22:42 | מאת:דרור דראמי

אהלן גל,

לאחרונה נשאלתי על שימוש למטרות רפואיות בגת, וגיליתי לתדהמתי שאני די הדיוט בנושא הצמח הספציפי הזה. כלומר... כמו כולם, יודע את המידע הציבורי. ואני עוד חצי תימני!

אולי תוכל לחלוק איתי את רשמיך בנושא הצמח. האם יש הרבליסטים העושים בו שימוש בקליניקה? האם יש מונוגרפים לצמח שאתה מעריך כאמינים?

כי זה די מפתיע שצמח חוקי עם פעילות רפואית ענפה ובעל זיקה מורשתית כזו עמוקה, לא יזכה להיוודע בין העוסקים בדבר... או שזה רק אני פספסתי?

אהלן

תאריך: 18.10.2016 22:50
מאת: גל מ. ראן (MIHA, RH (AHG | הרבליסט קליני
גם לא מחשיב עצמי כמומחה גדול בנדון. לשיטתי אין לו יישומים רבים הרלוונטיים לקליניקה המודרנית. בעיקר ניתן להשתמש בו להפחתת תיאבון וקידום הרזיה- כפי שהיה נהוג להשתמש בשרביטן הסיני. מעבר לכך, הוא מותר למכירה כצמח טרי ולשימוש אישי- אך אסור לשימוש בתוספי תזונה צמחיים. הקיצור- סבבה לחזינה... פחות לקליניקה. זוהי דעתי.