0
משתמש קיים
שכחתי סיסמא

משתמש חדש, הירשם עכשיו:

החברים שלנו נהנים יותר!
להצטרפות למועדון החברים>>

הנמכר ביותר:

Activ-Curcumin
תכשיר צמחי ייחודי, פרי פיתוח חדשני, אשר הוגש לרישום כפטנט בארה"ב, המבוסס על טכנולוגיה בלעדית להעצמת הזמינות הביולוגית של הרכיב כורכומין.

אקטיב-כורכומין מחיר: 167₪ הוספה לסל

אודותינו

חברת "ראן בוטניקלס" הנה חברה לפיתוח, יצור ושיווק של תכשירים מבוססי צמחי מרפא. החברה חרטה על דגלה את השאיפה להנגיש לציבור הרחב את העוצמה החבויה בצמחי המרפא, ולאפשר לכל אחת ואחד את הזכות הבסיסית להסתייע בעולם הצומח בכדי להתמודד ביעילות עם חולי וסבל ולשפר את איכות החיים.
 
מחזון למציאות
גל מ. ראן (RH(AHG, הרבליסט קליני וותיק והבעלים של חברת "ראן צמחים" משנת 1995, חברה אשר התמקדה בשיווק ואספקה של פורמולות צמחים בהכנה פרטנית על פי מרשם, לקח על עצמו את המשימה להנגיש ולקדם זמינות עבור הציבור הרחב של תכשירים צמחיים איכותיים, יעילים ובטוחים לשימוש. כיום, חברת "ראן בוטניקלס" שמה לה למטרה לחלוק עם קהל לקוחותיה את הידע והנסיון הרב שנצבר במהלך 25 השנים האחרונות דרך התמקדות בהמשך פיתוח, ייצור ושיווק של תוספי תזונה צמחיים וזאת באמצעות תכשירים צמחיים ייעודיים הזמינים לכל דורש. אנו משקיעים את מירב מרצנו ומשאבינו בפיתוח וייצור של תוספי תזונה צמחיים יעילים, מדויקים ואיכותיים, המתבססים על הניסיון, הידע וההבנה שנצברו ברשותנו במטרה להעניק לכם מזור למחלותיכם, בריאות תקינה ואיכות חיים.
 
רישוי | פיקוח | בקרת איכות
חברת "ראן בוטניקלס" אוצרת בחובה ניסיון רב שנים בפיתוח, ייצור ושיווק של תכשירים המבוססים על צמחי מרפא. תהליכי ייצור התכשירים מתבצעים תחת פיקוח מתמיד ובהתאם לתקנים מחמירים של GMP, ISO 9001, ISO 22000. בנוסף, מערך הייצור כולל גם יחידת אבטחת איכות המבצעת בדיקות אנליטיות באופן שוטף על כל אצווה.  כחלק אינטגרלי מפעילותנו פיתחנו תהליכי ייצור ייחודיים המשלבים מיצוי דו- שלבי בריאקציה ופרקולציה וזאת בכדי להבטיח מיצוי מקסימאלי של רכיבים צמחיים פעילים. אנו ערבים אישית לאיכות תכשירינו, ועושים כל שביכולתנו בכדי להביא אליכם תכשיר צמחי יעיל, איכותי ובטוח לשימוש.

אודות גל מ. ראן
בשלהי שנת 1987 נסע גל מ. ראן ללמוד את תורת רפואת הצמחים בבריטניה. בהיותו בן למשפחת חקלאים היה זה אך טבעי עבורו להתמחות בתחום המשיק לעולם הצומח. לאחר סיום הכשרתו המקצועית והסמכתו שב ראן לישראל ופתח בקרירה מקצועית ארוכת שנים ומגוונת הכוללת פעילות אקדמית ענפה לצד פעילות מקצועית ועסקית בתחום רפואת הצמחים וצמחי המרפא. הוא נמנה על מקימי העמותה הישראלית לצמחי מרפא, והיה הרוח החיה מאחורי איגוד ההרבליסטים הקליניים - עבורו שימש כיו"ר במשך שנים רבות. כיום מוכר ראן כחלוץ רפואת הצמחים הקלינית בישראל וכמומחה בעל שם בתחומים של פיתוח וייצור תכשירים מבוססי צמחי מרפא. ראן משלב עבודה קלינית במרפאתו, לצד פעילות התנדבותית בתחומים של רגולציה והסדרת העיסוק ברפואת צמחים קלינית בישראל. 

זהו כתמיד עונג גדול עבורנו לחלוק עמכם ניסיון של שנים רבות בתחום הפיתוח, הייצור והשיווק של תכשירים מבוססי צמחי מרפא ותוספי תזונה צמחיים. ביכולתנו לתת מענה הולם לכל הצרכים של קהלים שונים ומגוונים; קלינאים, מרכזים רפואיים, בתי טבע, בתי מרקחת והקהל הרחב.