אודות

חברת ראן בוטניקלס הנה חברה לפיתוח, יצור ושיווק של תכשירים מבוססי צמחי מרפא. החברה חרטה על דגלה את השאיפה להנגיש לציבור הרחב את העוצמה החבויה בצמחי המרפא, ולאפשר לכל אחת ואחד את הזכות הבסיסית להסתייע בעולם הצומח בכדי להתמודד ביעילות עם חולי וסבל ולשפר את איכות החיים.

מחזון למציאות
כיום, חברת ראן בוטניקלס שמה לה למטרה לחלוק עם קהל לקוחותיה את הידע והנסיון הרב שנצבר במהלך 25 השנים האחרונות דרך התמקדות בהמשך פיתוח, ייצור ושיווק של תוספי תזונה צמחיים. באמצעות תכשירים צמחיים ייעודיים הזמינים לכל דורש. אנו משקיעים את מירב מרצנו ומשאבינו בפיתוח וייצור של תוספי תזונה צמחיים יעילים, מדויקים ואיכותיים, המתבססים על הניסיון, הידע וההבנה שנצברו ברשותנו במטרה להעניק לכם מזור למחלותיכם, בריאות תקינה ואיכות חיים.

רישוי | פיקוח | בקרת איכות
חברת ראן בוטניקלס אוצרת בחובה ניסיון רב שנים בפיתוח, ייצור ושיווק של תכשירים המבוססים על צמחי מרפא. תהליכי ייצור התכשירים מתבצעים תחת פיקוח מתמיד ובהתאם לתקנים מחמירים של GMP, ISO 9001, ISO 22000.

בנוסף, מערך הייצור כולל גם יחידת אבטחת איכות המבצעת בדיקות אנליטיות באופן שוטף על כל אצווה.

כחלק אינטגרלי מפעילותנו פיתחנו תהליכי ייצור ייחודיים המשלבים מיצוי דו- שלבי בריאקציה ופרקולציה וזאת בכדי להבטיח מיצוי מקסימאלי של רכיבים צמחיים פעילים. אנו ערבים אישית לאיכות תכשירינו, ועושים כל שביכולתנו בכדי להביא אליכם תכשיר צמחי יעיל, איכותי ובטוח לשימוש.

מגוון המוצרים שלנו

מאמרים אחרונים

עקרונות הפורמולציה: מהכוח אל הפועל

מאמר רביעי בסדרה. והפעם: כיצד מיושמים בפועל העקרונות שנסקרו בהרחבה בפרקים הקודמים. כיצד מכינים טינקטורות וכמוסות, משך הטיפול והבחירות הנעשות במהלכו. ניגש עתה להדגמה של

קרא עוד »

החברים שלנו נהנים יותר! הצטרפו ותוכלו להתעדכן ראשונים על כל דבר חדש:

דילוג לתוכן